Program na nasledujúce mesiace


 

Vážení priatelia KPČK, 

od júna sme sa pravidelne stretávali na aktivitách KPČK, ktoré nás aspoň na chvíľu vrátili do pred-kovidovej doby. Mnohí z Vás sa zúčastnili podujatí, ktoré sme stihli v tej najlepšej pandemickej situácii zrealizovať a pri ktorých sme neboli obmedzení takmer žiadnymi opatreniami.  Prichádza jeseň a neskôr zima a vopred nevieme predvídať, ako sa situácia v Bratislave bude vyvíjať. Z tohto dôvodu nie je na nasledujúce mesiace zverejnený žiadny pevný vopred naplánovaný program. Ak to situácia umožní, stretneme sa v tomto roku ešte 1 x v  priebehu novembra a 1 x  v priebehu decembra. Presné dátumy nasledujúcich podujatí zatiaľ nezverejňujeme, nakoľko budú závisieť od situácie v Bratislave. Každí z Vás sa o programe dozvie spôsobom, na ktorý je zvyknutý, t.j. e-mailom, SMS-kou, telefonicky alebo tu na webstránke. Tešíme sa na stretnutie a držme si palce do nasledujúcich mesiacov

Výbor KPČK


Filmové premietanie: 

film 

Kedy: Utorok 2021

Kde: Kino Mladosť, Hviezdoslavovo námestie, Bratislava

Začiatok: o 16,00 hod. (0 min.)


Ceremoniál udeľovania Ceny Karla Čapka v Trenčianskych Tepliciach a kladenie vencov k pamätnej tabuli rodiny Čapkovcov

udeľovanie Ceny Karla Čapka v Trenčianskych Tepliciach

Kedy: Sobota rok 2022 (termín ešte upresníme)

Kde: centrum mesta Trenčianske Teplice

Začiatok: ešte upresníme


_____________________________________________________


Na nasledujúcich riadkoch uvádzame aj program Českého spolku v Bratislave (aktivity sa konajú zväčša v budove Csemadoku, Nám. 1. mája 10-12, Bratislava). Bližšie informácie nájdete na cesi.sk:

Úterý 9. listopadu 2021 v 17 hod.: Kulturní večer - "Češi na cestách: Nizozemsko autem, lodí a pěšky", z pohledu turisty vypráví náš člen Ing. Jaroslav Samek (s videoprojekcí)

Čtvrtek 2. prosince 2021 v 18 hod.: "Vánoční sonet" - slavnostní koncert ČSB v Moyzesově síni na Vajanského nábřeží 12 v podání: Valérie Zawadská - mluvené slovo, Lucie Silkenová - soprán, Komorní orchestr Quattro, Marek Štilec - dirigent.

_____________________________________________________